501JAA40M0000BAG
Mfr.Part #
501JAA40M0000BAG
Datasheet
501JAA40M0000BAG
Description
OSC CMEMS 40.0000MHZ LVCMOS
Stock
8
Current - Supply (Max) :
4.9mA
Frequency :
40 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Voltage - Supply :
3.3V